bg-img

1 KİŞİ TAŞIMAK İÇİN NEDEN 2 TON ÇELİK İHTİYACIMIZ VAR?

Ton van den Brink'in 1990'larda Paris'te kendine sorduğu soru buydu. Hollandalı girişimci trafik sıkışıklığında kaldı ve etrafı tek şoförlü sıra sıra arabalarla çevriliydi.O andan itibaren Ton kompakt bir aracın hayalini kurmaya başladı. Araba gibi güvenli ve konforlu, motosiklet gibi hızlı ve çevik. Geleneksel araçların tüm avantajlarını birleştirmesi gereken bir mobilite çözümü.

DİNAMİK ARAÇ KONTROLÜ

Kısa bir süre sonra Ton'un oğlu Chris van den Brink liderliğindeki Hollandalı mühendislerden oluşan bir ekip, yeni bir şehir aracı tasarlamak için kolları sıvadı: ultra küçük, üstü kapalı üç tekerlekli bisiklet. Geleneksel arabalardan daha küçük, daha hafif ve daha manevra kabiliyetine sahip bir araç. Dar, kapalı araçlarla ilgili en büyük zorluk trafiğin yoğunluğundan kaçınmaktır. İki tekerlekli bir araç ayaklarınızın hareketi ile kullanılır. Kapalı bir üç tekerlekli bisikletle ise bunu yapamazsınız. Bu nedenle aracın kendisinin daha akıllı hale getirilmesi gerekiyordu. Yıllar süren deneylerden sonra Chris ve ekibi sihirli çözümü keşfetti: Dinamik Araç Kontrolü (DVC). Aracın eğim açısının doğrudan sürücünün sürüş davranışına bağlı olduğu yenilikçi bir eğim sistemi.

bg-img

CARVER ELEKTRİK İLE BULUŞUYOR

2018'de %100 elektrikli Carver ortaya çıktı. Herkesin A'dan B'ye daha akıllı, daha hızlı, daha temiz ve daha ucuz sürüş yapmasını mümkün kılan alternatif bir mobilite çözümü. Carver, araba ve scooter'ın avantajlarını birleştiriyor. Patentli devirilmeme sistemi sayesinde Carver'da eşsiz bir sürüş deneyimi yaşayacaksınız.

Carver test sürüşlerimiz başladı!!

Carver'ı ilk deneyen siz olmak için test sürüşü talebi oluşturun.

GELECEĞİN FARKINA VARIN

Carver'in yenilikçi tasarımı, akıllı özellikleri ve çevreci motoru, size yüksek performanslı ve çevre dostu bir ulaşım deneyimi sunuyor. Bu araçlar, teknolojinin gücüyle birleşen çevresel sorumluluk anlayışıyla adeta geleceğe bir köprü kurmaktadır. Carver, sizleri adım adım daha sürdürülebilir bir geleceğe taşımak için burada.
Carver ile geleceğin şıklığını ve teknolojisini şimdiden deneyimleyin.

Daha fazla bilgi için Carver ile iletişime geçin ve siz de geleceğin şimdi yaşanabilir bir gerçekliğiyle tanışın.

icon

Bize Ulaşın

Carver ile ilgili öğrenmek istediğiniz ne varsa bir tık uzağınızdayız.

icon
icon

Satış Noktaları

Carver modellerini deneyimleyebilmeniz için satış noktalarımız, çok yakında sizlerle.

icon